En İyi Lego setleri 2020 : Super Mario’dan Batmobiles’e en iyi yeni yapılar

Her yaş için en iyi Lego yapıları. Sizler için Legonun son açıklamalarını derledik. En İyi Lego setleri 2020 görmeye değer. Sizler için en güzel 2 tanesini mottolarıyla birlikte paylaşıyoruz.

İşte mottosu : “Karantina hayatı zordur: yeni bir projeye ihtiyacınız mı var, ancak eğlenceli, ulaşılabilir ve tatmin edici derecede inek gibi hissettiren bir proje. Biraz uğraşmak gerek. Yakında bir yerde sizin için hazırladığımız en iyi Lego setlerini görün.”

En iyi yeni Lego setleri sizinle, harika yanı ise, her yaş ve yetenek seviyesine hitap ediyor olması. İster bir oyun istersen bir tasarım sana kalmış. The Upside Down from Strange Things gibi popüler kültür bağlantılarından Uluslararası Uzay İstasyonu’nun yeni bir sürümüne kadar, her fiyat aralığı için birbirinden benzersiz yapılara bir göz atın.

Büyük bir seri olan Top Gear hayranlarına, Premier League’den Manchester United hayranları için mükemmel yeni Old Trafford kopyasına, uygulama kontrollü bir ralli arabasına onlarca yeni yapı sizleri bekliyor.

Lego’nun yeni setlerine odaklandık ve şimdiye kadarki en çevre dostu Lego setlerinden biri olan Lego AT-AP Walker ve Tree House formu gibi güzel setler hazır. Hem de bütün malzemeler yenilenebilir polietilen parçalardan üretiliyor.

Mario Başlangıç Kursu ile Maceralar

Yeni Super Mario başlangıç kiti, 2020’nin en sıcak Lego setlerinden biridir ve yeni bir set koleksiyonunun başlangıcı olacak.

Bu, rafınızda bırakabileceğiniz bir yapıdan çok daha fazlası – eşlik eden bir uygulama sayesinde, sanal para toplayabileceksiniz, Mario figüründe ise ifadeler ve tepkiler üreten bir ekran var.

Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlı 59.99 $ . Türkiye için pek uygun bir fiyat olmayabilir 🙂 Bakalım ülkemizde nasıl bir fiyat ile göreceğiz.

(Image : Lego)

Lego 1989 Batmobile

En İyi Lego setleri 2020 den diğeri, Crikey. Bazen bir Lego setine bakmak sizin içinizde bir şeyler hissettirir ve bu pahalı set bu hisleri uyandırıyor. Michael Keaton’ın 1989 Tim Burton filmindeki Batmobile’ine dayanarak tasarlandı. Açıkçası çocukların marketten şekerleme almasına göz yumacağınız bir şeyden çok daha fazlası belki de sadece özel bir koleksiyon parçası.

Bir Lego setini için ciddi bir yatırım olarak düşünebilirsiniz. Stand, koleksiyoncuların ilgisini çekiyor çünkü kokpitin içinde. Filimdeki Batman’in ikonik aracını tasvir eden doğru ayrıntıları bulacaksınız. Üç güzel minifigüre de sahip olacaksınız: Nicholson benzeri bir Joker, Yarasalar ve Vicki Vale.

(Image : Lego)

Merak edenler için fiyatlar Amazon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir