Google Jacquard ve Adidas tabanlıklar

Google Jacquard tarafından desteklenen Adidas tabanlıklar size çok ilginç gelecek. Project Jacquard girişimiyle entegre bu ürünler çok hoşunuza gidecek. Google Jacquard ve Adidas tabanlıklar karşımızda.

Google, bu kez Adidas tarafından geliştirilen tabanlıklarla birlikte Project Jacquard olarak bilinen akıllı giyilebilir girişimini canlandırıyor. Sızdırılan fotoğraflar onlardan bekleyebileceğimizin çoğunu ortaya koyuyor.

Footy Headlines‘a göre, “Adidas GMR tabanlıklar” (“GMR” “oyuncu” anlamına gelir, görünüşe göre) futbol kramponlarınıza yerleştirilecek ve dokunuşunuz, kontrolünüz, hızınız ve tekme performansınız ile ilgili sekmeleri tutacak, tüm bunları da bir Google Jakarlı çip sayesinde gerçekleştirecek.

Site, bir çift tabanlık önceden almayı başardı ve hem Android hem de iOS için mevcut bir uygulamayla çalışacaklarını doğruladı. Performansınızı FIFA Mobile Ultimate Team oyununa bile bağlayabilirsiniz.

Google’ın kendisi, Juventus yıldızı Paulo Dybala’nın yardımıyla yazın başlarında ürünü sosyal medyada yayınladı. Bu nedenle resmi lansmanda açıklanacak çok fazla şey kalmadı.

Daha önce Bluetooth üzerinden kaydırma ve hareketlerle bir telefonu kontrol etmenin bir yolu olarak kullanılan Jacquard etiketinin kendisi bir sır değil. Bu yeni iç taban etiketinin karışıma herhangi bir şey katıp katmadığı henüz net değil.

Bu, daha sıra dışı ve yenilikçi projeler üzerinde çalışmakla görevli Google Gelişmiş Teknoloji ve Projeler (ATAP) grubundan geliyor. Google ATAP’ın Project Ara modüler telefonundan sorumlu olduğunu hatırlayabilirsiniz.

Daha önce Google ATAP tarafından piyasaya sürülen Jakar özellikli Levi’s cekete gelince, telefonunuzu malzeme aracılığıyla kontrol etme ve ahizenizi geride bırakırsanız sizi uyarma gibi özelliklere sahipti.

Adidas GMR tabanlıkların futbol performansınızı nasıl iyileştirebileceğine ve her maçtan sonra bir dizi istatistik verebileceğine dair tüm ayrıntılar için önümüzdeki günlerde Google Jacquard ve Adidas tabanlıklar hakkında son haberleri takip etmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir