JBL Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör

JBL’nin yükseltilmiş su geçirmez Bluetooth hoparlör serisi şık ve yeni bir görünüm sergiliyor. JBL Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör ile piyasada çeşitliliğini arttırıyor. JBL’nin üç yeni ve geliştirilmiş Bluetooth hoparlörü var.

JBL, şirketin efsanevi sesini canlı ve yeni bir tasarımla birleştirmeyi vaat eden üç yeni Bluetooth hoparlörü duyurdu.

JBL Extreme 3, JBL Go 3 ve JBL Clip 4 yükseltildi ve bir dizi şık renkte geldi. Her üç model de artık IP67 su geçirmez ve toz geçirmez özelliktedir. Ayrıca Bluetooth 5.1 desteği ve USB-C şarj özelliğine sahip.

Harman yaşam tarzı bölümü başkanı Dave Rogers, “En yeni taşınabilir hoparlörlerimizi yepyeni, çarpıcı bir logo tasarımında sunmaktan gurur duyuyoruz,” dedi. “Hepimizin bildiği destansı JBL sesi, şimdi JBL hayran kitlesinin sokak stiline uyan daha da muhteşem bir pakette.”

JBL Extreme 3

JBL Extreme 3, dört geliştirilmiş sürücüsü ve iki JBL bas radyatörü sayesinde sürükleyici stereo ses sunmaya odaklanıyor.

Partiler için tasarlanan JBL Extreme 3, hareket halindeyken müziklerinizi yanınıza alabilmeniz için kullanışlı bir taşıma kayışı ile birlikte gelir. Hoparlörün 15 saatlik bir pil ömrü ve dahili bir güç bankası olduğundan, bir dans molası verme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Böylece akıllı telefonunuzu şarjınız azaldığında şarj edebilirsiniz.

JBL Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör – JBL Go 3

JBL Go 3, üçünün en küçük konuşmacısıdır, ancak küçültülmüş boyutunun sizi aldatmasına izin vermeyin. JBL, cep boyutundaki hoparlörün tek bir şarjla 5 saate kadar dayanabileceğini ve “zengin bir JBL Pro Ses ve güçlü bas” sunacağını vaat ediyor.

Bir akıllı telefon, tablet veya herhangi bir Bluetooth özellikli cihazdan kablosuz olarak akış gerçekleştirebilir ve entegre döngüsü sayesinde ekstra taşınabilirliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Son olarak, ama en önemlisi, JBL Clip 4’tür. JBL, Clip 4’ün yağmur yağmasından kavurucu güneş ışığına kadar her türlü hava koşuluna dayanabileceğini ve modaya uygun olmakla gurur duyanlar için modaya uygun renk seçenekleriyle sunulduğunu söylüyor.


Hem JBL Go 3 hem de JBL Clip 4 siyah, mavi, mavi ve pembe ve yeşil gibi yedi renk kombinasyonunda mevcuttur. Bununla birlikte, JBL Xtreme 3 yalnızca mavi, siyah ve takım (kamuflaj benzeri bir tasarım) olarak mevcuttur.

JBL Xtreme 3 ve JBL Go 3, Ekim 2020’de sırasıyla 370 $ ,50 $ fiyatla satışa sunulurken, JBL Clip 4 Kasım 2020 itibariyle yaklaşık 70 $ ‘dan satışa sunuldu. Ülkemizde de kur değerine bağlı olarak değişik fiyatlarda satılıyor.

JBL nin resmi sitesinde daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir