Peloton koşu bandı – Tasarım

Evet, koşu bantları oldukça güzel ve aynı zamanda güven verici derecede sağlam. Peloton koşu bandı – tasarım konusunda da çok iddialı. Gerçi ne kadar ağırlığında olduğu düşünülmeli. Üst kattaki bir odaya 131 kg Basamağın tamamını koyacaksanız, sağlam zeminler ve aşağıdaki tavanlarda kolayca çatlamayacak kalın sıva bulundurduğunuzdan emin olun.

Bu “daha küçük” versiyonu da almamız iyi bir iş, çünkü 173cm x 84cm x 157cm ölçülerinde yeterli miktarda yer kaplıyor. Bir egzersiz bisikletinin aksine, Sırt’ın bir odanın köşesinde görmezden gelinmesi zor olacaktır.

24 inç 1080p HD dokunmatik ekran, koşarken ekrandaki bilgilerin net, geniş bir görüntüsüne ve sınıf üyelerine emir ve bağırışlar veren sanal eğiticiye sahip olduğunuz anlamına gelir. Ve 59 inçlik çalışma alanı tamamen yeterli olup, bacaklarınız kaçınılmaz olarak yorulduğunda geriye doğru biraz hareket etmenize izin verir. Bu ekranın üst kısmında 8 megapiksellik bir ön kameraya sahip (50 derece yukarı ve aşağı eğilir), ancak meraklı gözleri kesin olarak kapatmak için bir gizlilik kaydırıcısı da kullanabilirsiniz. Bu eğimli ekran, tümü uygulamanın bir parçası olan yer egzersizleri ve ağırlıkları veya yoga seansları için aşağı doğru eğebileceğiniz anlamına gelir.

Hız ve eğim ayarları dokunmatik ekranda yapılır ve özelleştirilebilir veya Basamağın her iki kolundaki ayarlanabilir düğmeler aracılığıyla yapılabilir. Her bir düğmenin ortasındaki bir atlama düğmesi, hızı ve eğimi 1 mil / saat veya yüzde bir oranında artırır.

Peloton koşu bandı tasarım ve daha fazlası ile fark yaratıyor.

Peloton Tread, koşan rutinden kurtulmak için neye ve nasıl ihtiyaç duyduğıunuz tabi ki çok önemli.

Geniş alanlara ihtiyacınız olacak veya Basamak için o yedek veya kutu odasından vazgeçmeye istekli olacaksınız. Eğer hiç yeriniz varsa, yani. Bununla birlikte, koşu bandını evinize sıktıktan sonra kurmak basittir. Ekranın altındaki büyük bir kırmızı düğme, uyandırma, durdurma ve uyku kontrolü işlevi görür. Peloton ID’nizle oturum açmak ve gitmek için birkaç kısa dokunuş.

Yer egzersizleri ve / veya ağırlıkları içeren çeşitli koşu sınıflarından veya kombine egzersiz programlarından birini yapmanız gerekmediğine dikkat edilmelidir. Her şey belirli bir günde biraz fazla görünüyorsa, tabii ki normal bir koşu bandı koşusu yapabilirsiniz.

Talimatlar, koşu matına bir göz atmanız ve merkezin dışına çıkarsa onu ayarlamanız gerektiğini söylüyor. Şimdiye kadar bu başıma gelmedi, ancak gerçekleştiğinde arka tarafını ayırmak zorunda kalmayı dört gözle beklemiyorum. Koşmanın kendisine gelince, Sırt dizlerinizi kurtaracak ve zemini çok fazla yumruklamayacak kadar yayıldı, ancak ekranda dört hoparlör (arkaya bakan woofer’lar dahil) Peloton’un müzik karışımlarını ve eğitmen komutlarını patlatarak bu bir bazı kulaklıkları bağlamazsanız sessiz makine. Evdeki herkes neler olup bittiğini duyacak, ancak artı yanı öksürüğünüzü veya hırıltılarınızı duymayacak.

Hızı 0,1 mil / saat artışlarla 0 ila 12,5 mil arasında ve eğimi yüzde 0,5’lik artışlarla yüzde 0 ila 12,5 arasında ayarlayabilirsiniz. Tread’in bu yeni versiyonunda “serbest mod” yoktur, bu nedenle farklı bir kas setini çalıştırmak için güçsüz olarak koşamazsınız.

İsterseniz Tread ve Tread+ modellerini detaylı inceleyebilirsiniz.

https://www.onepeloton.com/tread

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir