Peloton Koşu Bandı ve Egzersiz Bisikleti

Yeni bir Peloton koşu bandı ve egzersiz bisikleti için hazırlanın. Bu yeni ve farklı ürün tam size göre olabilir.

Önümüzdeki aylarda forma girme konusunda ciddi olmak istiyorsanız, o zaman birinci sınıf fitness ekipmanı tedarikçisinin ilginizi çekeceği bir şey olabilir: çok yakında yeni bir egzersiz bisikleti ve yeni bir koşu bandı piyasaya süreceği söyleniyor.

Bloomberg’e konuşan kaynaklara göre, koşu bandı daha ucuz ve bisiklet daha pahalı olacak. Bu, her iki ürün hattının da tüketicilerin seçebileceği iki fiyatlandırma seviyesine sahip olacağı anlamına geliyor.

Daha uygun fiyatlı koşu bandı bile size biraz pahalıya mal olacak, ancak Bloomberg’in kaynakları 3.000 $ ‘ın biraz altında satışa sunulacağını öne sürüyor. Mevcut Peloton koşu bandı size 4,295 $ ‘lık bir ödeme çıkaracak gibi.

Daha düşük fiyatlı modelle gelen değişiklikler, görünüşe göre daha basit bir sırt ve daha küçük bir genel form faktörü içeriyor. Büyük model için yeterli alanınız yoksa, belki daha küçük olanı bir yerde sıkıştırabilirsiniz.

Bloomberg, daha pahalı bisikletin fiyatı 2.245 $ ‘dan bir miktar artıracağını, mevcut bisikletin ise 1.990 $’ a düşeceğini söylüyor. Bu cihazlar, Tread ve Tread Plus ve Bike ve Bike Plus olarak farklı marka isimleriyle satışa sunulacak.

Rapora göre, yeni ekipman, Peloton’un abonelik hizmeti aracılığıyla yürütebileceği program türlerini genişletecek, ekipmanın yanında egzersiz yapmanızı sağlayan ayarlanabilir ekranlarla gelecek.

The Clip Out‘tan ayrı bir hikayede ise ,Peloton koşu bandı ve egzersiz bisikleti için çok farklı bir yenilikten bahsediliyor. Peloton’un Apple Watch için yeni bisiklete ve yeni koşu bandına gelişmiş destek ekleyeceğini, böylece egzersizlerinizi ve kalp atış hızınızı ayarladığınız her Peloton ürünüyle senkronize edebileceğini öne sürüyor.

Bloomberg’e göre, bu yeni ürünlerin önümüzdeki veya iki hafta içinde çıkması ve bisikletin koşu bandından önce gelmesi planlanıyor. Pahalı bir ev fitness ekipmanına yatırım yapmayı planlıyorsanız, paranızı neye harcayacağınıza karar vermeden önce yeni serinin nasıl göründüğünü bekleyin ve görün.

Tüm yazıyı okumak isterseniz buradan erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir