Peloton koşu bandı

İşte size Peloton Tread incelemesi: Koşu rutininizden çıkmanız için gereken Peloton koşu bandı hakkında her şey bu yazımızda. Dünyamız karantina ve korona dalgalarıyla mücadele ederken eve hapsolmayı biraz unutmak adına Peleton koşu bandına bir göz atalım.
Peloton’un akıllı koşu bandının aynı zamanda Apple’ın Fitness + gelmesi sizce paraya değer mi?

Peloton 2014’te ilk bisikletini piyasaya sürdüğünde, çoğu kişi sadece fiyatla değil, aynı zamanda bir arkadaş veya meslektaşla yapılan tuhaf Skype görüşmelerinden biri gibi video aracılığıyla fitness derslerine uzaktan katılmanın tuhaflığıyla da alay etti.

İşler nasıl değişti. Yedi ay evden çalıştıktan ve onunla birlikte gelen tüm Zoom toplantıları ve içeceklerinden sonra, artık bir çevrimiçi fitness sınıfına katılmak tamamen normal görünmekle kalmıyor, pandemi sırasında evde egzersiz ekipmanı siparişleri de arttı.

Mükemmel bir zamanlama gibi görünen bir durumda Peloton, koşu bandı teklifini İngiltere’ye getiriyor. ABD’de bir süredir sırt sınıfları çalışıyor ve çalışıyor, ancak önümüzdeki ay Birleşik Krallık, ABD’de halihazırda mevcut olan Tread + yerine daha ucuz ve biraz daha küçük Tread modelini alacak.

Peloton kimler için?

Bazıları “zengin insanlar” diyebilir ve haklılar. Özellikle İngilteredeki modeli daha ucuz model olmasına rağmen, Tread koşu bandının kendisi için 2.295 £ ‘a mal oluyor tabi Peloton uygulama aboneliğiniz varsa 39 ay boyunca ayda 59 sterlin ödeyebilirsiniz ki bu daha mantıklı görünüyor.

Basamak aynı zamanda benim yaptığım gibi egzersiz yapan insanlar içindir. Haftada bir spor salonuna giden, bir koşu bandına binen ve her seferinde aynı hızda 30 dakika koşan türden biriyim. Eğimler, hız patlamaları veya dinlenme süreleri ile uğraşmak yok, çok teşekkür ederim. Tek adımda 30 dakikalık koşumla nerede olduğumu biliyorum ve yıllardır hareket etmedim veya kendimi zorlamadım.

Peloton Tread, beni koşma konusundaki bu macerasız tavrını değiştirmeye zorladı. HIIT’i çalıştırmaya başladım ve hoşuma gitti. Binlerce diğer Peloton kullanıcısına karşı yarışan sınıfın üst veya alt yarısında olup olmadığımı önemsemeye başladım, hepsi bu profesyonel eğitmen tarafından coşkulu bir mizaçla kışkırtılıyor – ancak şimdi rahatsız edici değil, bir şey haline geliyor bir zorunluluk. Kesinlikle bir tercih. “Antrenmanımın” 30 dakikalık aerobik kısmı bitip bitene kadar her zamanki spor salonumda olsaydım, bu şekilde koşmamın, kendimi bu şekilde zorlamamın hiçbir yolu yoktu.

İsterseniz Tread ve Tread+ modellerini detaylı inceleyebilirsiniz.

https://www.onepeloton.com/tread

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir